Elazığ Valimize Ziyaret

Birevim Elazığ İl Özel İdare Spor Kulübü Başkanımız Mustafa Alpay, Elazığ Valimiz Erkaya Yırık ile bir araya geldi. Birevim Elazığ İl Özel İdare Spor Kulübü Başkanımız ve Birevim Bir Gelecek Genel Koordinatörü Mustafa Alpay, Genel Sekreterimiz ve Basın Sözcümüz Av. Ahmet Doğuş Cantürk ile birlikte Elazığ Valimiz Erkaya Yırık’ı ziyaret etti. Valimiz Sayın Erkaya Yırık’ın makam odasında gerçekleşen ziyarette Başkanımız Alpay, çalışmaları ile ilgili Vali Yırık’a bilgiler verdi.


“TAKIMIMIZ AVRUPA’DA GÖĞSÜMÜZÜ KABARTACAK”


Ziyaret sonrası konuşan Valimiz Sayın Erkaya Yırık, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken çalışmalarından ötürü Başkanımız Alpay’a ve Genel Sekreterimiz Cantürk’e teşekkür etti ve takıma başarılar diledi. Sayın Valimiz Erkaya Yırık: “ Bu takım Avrupa’da bizim göğsümüzü kabartacak. Takımımıza gerekli desteği vereceğiz.” dedi.


Ayrıca Valimiz Sayın Yırık, desteklerinden ötürü Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi’ye de teşekkür etti.


“ELAZIĞ’IN SESİNİ HER YERDE DUYURACAĞIZ”


Başkanımız Alpay ise: “Sayın Valimiz Erkaya Yırık’a takımımıza vermiş oldukları büyük destek, ortaya koydukları engin vizyon ve bizleri himaye ederek yol gösterdikleri için teşekkür ederiz. Takımımız, Sayın Valimizin önderliğinde bu sene büyük başarılara imza atacak inşallah. Sayın Valimizin spora olan sevgisi ve ilgisi, Türkiye Kupası finallerinin Elazığ’da oynanması için gerekli girişimleri başlatmamızdan itibaren gerekli tüm desteği vermesi, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu ile bu konuda yaptığı görüşme ile birlikte inanıyoruz ki bu sene Türkiye Kupası finalleri Elazığ’da oynanacak. Türkiye’nin en başarılı takımlarını Elazığ’da izleyeceğiz. Takım olarak idmanlarımıza devam ediyoruz. Aksi bir durum yaşanmaz ise 3 Ekim tarihinde süper lig başlayacak. Kızlarımıza güveniyoruz. Elazığ’ın perileri Elazığ’ın adını her yerde duyuracak. Sayın Valimize takımımıza verdiği büyük destekler ve ortaya koyduğu vizyon için teşekkür ederiz.” diye konuştu.