Yönetim Kurulu Üyeleri

Başkan - Mustafa ALPAY

Mustafa ALPAY, 1986 yılında doğdu.  Elazığlıdır. Lise eğitimini Anadolu Hisarı Ticaret ve Meslek Lisesi’nde tamamladıktan sonra sırasıyla Göztepe Devlet Hastanesi sigorta servisinde ve özel bir şirkette insan kaynakları bölümünde iş tecrübeleri edindi. 2006-2007 yılları arasında Türk Hava Kuvvetlerinde vatani görevini yerine getirdi. 2007 yılından başlayarak 2008 yılının son çeyreğine kadar aile kuruluşu olan bir şirkette tanıtım ve personel işleri ile ilgilendi.

2011 yılında Muğla Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü’nden mezun oldu. Ayrıca Bahçeşehir Üniversitesi Hükümet Liderlik Okulu’nun Siyaset Akademisi ve Yerel Yönetimler Akademisi Bölümlerini 2012 yılı içerisinde tamamladı. 2015 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden  mezun oldu. 2019 yılında Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Politikası bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamlayarak master derecesi ve Kamu Politikası Uzmanı unvanı almıştır.

Başkan Vekili - Abdulkerem ABBASOĞLU

 Abdulkerem ABBASOĞLU, 1988 yılında Kayseri İli Yeşilhisar İlçesi’nde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Kayseri’de tamamladıktan sonra Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden 2011 yılında mezun oldu.

2012-2013 yılları arasında Sosyal Güvenlik Kurumu’nda denetmen olarak görev yaptı.

2013 yılında Niğde Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare mesleğine adım attı. İçişleri Bakanlığı’nca Almanya Hamburg eyaletine dil ve idari sistem eğitimi alması için 1 yıl süreyle gönderildi. Yozgat/Akdağmadeni ilçesinde vekâleten, Konya/Doğanhisar ilçesinde asaleten Kaymakamlık görevini yürüterek, 1 Eylül 2018 tarih ve 30522 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Kararnameyle Dumlupınar Kaymakamlığına atanmış olup  26.02.2020 tarihinde İlimizde Vali Yardımcılığı görevine başlamıştır.

İngilizce ve Almanca bilen Sayın ABBASOĞLU evli ve iki çocuk babasıdır.

Genel Sekreter ve Basın Sözcüsü - Av. Ahmet Doğuş CANTÜRK

HAZIRLANIYOR

Başkan Yardımcısı - İl Özel İdare Genel Sekreteri Ali ŞİŞ

Ali ŞİŞ, 1974 yılında Elazığ’da doğmuştur. İlk, Orta ve Lise Öğrenimini Elazığ’da tamamlamıştır. 1995 yılında  Fırat Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra 2001 yılında Fırat Üniversitesi Ulaştırma Anabilim Dalında Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır.

Başkan Yardımcısı - İl Özel İdare Genel Sekreter Yrd. Murat OKUBAY

Murat OKUBAY, 1982 yılında Elazığ’da doğmuş ve İlk, Orta ve Lise Öğrenimini Elazığ’da tamamlamıştır. 2005 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden, 2007 yılında ise Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden çift lisans sahibi olarak mezun olmuştur.

Lisans mezuniyeti sonrası lisansüstü eğitimine Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Ulaştırma Anabilim dalında devam ederek; 2008 yılında Yüksek Lisansını, 2016 yılında ise doktora programını tamamlayıp doktor unvanı ile mezun olmuştur.

Çalışma hayatına özel sektörde İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İ.B.B) hizmete sunduğu Ulaşım Master Planı ve trafik simülasyon projelerinde proje mühendisi sıfatıyla başlamış, üstyapı inşaat projelerinde ise inşaat mühendisi olarak çalışmıştır. 

2007 yılında Sakarya Üniversitesi Yapı İşleri Daire başkanlığında kamu hayatına başlamış ve 2010 yılına kadar üniversitesinin farklı tesislerinde üst yapı şefi olarak görev almıştır.

Ekim 2010 yılından itibaren Elazığ İl Özel İdaresi’nde göreve başlayan Murat OKUBAY geride kalan süre zarfında; Harput’ta yapılan birçok tarihi yapının restorasyonu, kanalizasyon, yağmur suyu toplama ve sokak sağlıklaştırma projeleri, İl ve İlçe Hükümet Konakları ile diğer kamu kurum ve kuruluşlarına ait hizmet binalarında üst yapı şefi ve kontrol amiri sıfatlarıyla teşkilatın hayata geçirdiği birçok projede etkin görev sahibi olmuştur. 

Akademik ve iş hayatını birlikte devam ettirmiş olan Dr.Murat OKUBAY’ın bir çok yurt içi ve yurt dışı sempozyum ve kongrede bildirileri bulunmakta olup 2010 yılında Almanya’nın Karlsruhe şehrinde gerçekleşen Karlsruhe Teknoloji Enstitüsü & PTV Group ortaklığındaki ulaşım simülasyon teknikleri üzerine eğitim programlarına katılmıştır.

İngilizce bilen Dr. Murat OKUBAY; evli ve bir çocuk babasıdır.

Futbol Şb. ve Tesisler Sorumlusu - Ramazan BULUT

Ramazan BULUT, 15.02.1963 yılında Elazığ da doğdu. Evli ve iki çocuk babasıdır. İlk, orta ve lise eğitimimi Elazığ’da tamamladı. 1990 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Lisans Bölümünden mezun oldu.

Askerlik eğitimimi 1992 yılında Bitlis ili  Tatvan ilçesinde yedek subay olarak tamamladı. 1997 yılında eğitimci olarak memuriyet hayatına başladı.

2002-2005 yıllarında Bitlis Bayındırlık ve İskan Müdürlüğünde Jeofizik Mühendisi, Bayındırlık ve İskan Müdür Yardımcılığı ve İmar Afet Şube Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

2005-2008 yıllarında Afet İşleri Genel Müdürlüğü Hasar Tespit Daire Başkanlığında Jeofizik Mühendisi ve İmar Planına Esas Jeolojik Jeoteknik Etüt Raporları komisyonunda görev yaptı.

2008-2009 yıllarında Elazığ Bayındırlık ve İskan Müdürlüğünde Jeofizik Mühendisi, 2009-2014 yıllarında ise Elazığ İli Afet ve Acil Durum Müdürlüğünde İyileştirme ve Deprem Şube Müdürlüğü görevlerinde bulundu. 22.07.2016-22.11.2016 tarihleri arasında vekâleten Afet ve Acil Durum İl Müdürü olarak görev yaptı.

2017 yılında Elazığ İl Özel İdaresinde Jeofizik Mühendisi olarak çalışmaya başladı.

2019 yılından itibaren Elazığ İl Özel İdaresinde, Plan, Proje Yatırım ve İnşaat Müdürlüğü görevini yürütmektedir.

Futbol Şb. ve Tesisler Sorumlusu - Murat YERLİKAYA

HAZIRLANIYOR

Basketbol Şb. Sorumlusu - Orçun ÇOŞKUN

HAZIRLANIYOR

Mali İşler Sorumlusu - Emrah ÇİFTÇİ

HAZIRLANIYOR

Yönetim Kurulu Üyesi - Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet EREN

Abdulsamet EREN, 1981 yılı Elazığ doğumlu olup ilk, orta ve lise tahsilini Elazığ’da yaptı. Yüksek öğrenimini Fırat Üniversitesi BESYO – Öğretmenlik Bölümünde tamamladı. Yüksek Lisans eğitimini Fırat Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde “Spor Yönetimi” alanında, “Spor Yöneticilerinin Eğitim Durumları ve Yeterliliği” konusunda yaptı. Spor Bilimleri alanında birçok makale araştırması bulunmaktadır.

Atletizm, Voleybol Antrenörlüğünü ile Yüzme ve Atletizm Hakemliği belgelerine sahip olup ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite tahsili boyunca Amatör Spor Kulüplerinde ve okul futbol takımlarında uzun yıllar lisanlı futbol oynadı. Elazığ’da faaliyet gösteren amatör spor kulüplerinin yönetim kurullarında görevlerde bulundu. Kaya Karakaya Spor Lisesinde yöneticilik ve öğretmenlik yapan Eren, Elazığ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne atanmadan önce Malatya/ Doğanyol İlçe Spor müdürlüğü görevini yaptı.

Yönetim Kurulu Üyesi - Bekir YUŞAN

HAZIRLANIYOR

Yönetim Kurulu Üyesi - Cumali DEMİRCİOĞLU

HAZIRLANIYOR

Yönetim Kurulu Üyesi - Ahmet KOÇDEMİR

HAZIRLANIYOR